Home
/
Reisaanbod
/
Portugal
/
Madeira
/
Funchal
/
Wandelvakantie op Madeira

Singlereis Wandelvakantieop Madeira

8.7
The Views Baia hotel
Geniet van de ongerepte natuur, adembenemende uitzichten en schitterende landschappen tijdens deze wandelvakantie op Madeira. Er zijn drie mooie wandelingen bij de reissom inbegrepen, die elk een totaal verschillende kant van het eiland laten zien. Zeker weten dat je terugkomt met een camera vol spectaculaire foto's.

Details van deze reis

Markeer als favoriet
Groepen:
Verblijf:
Hotel
Verzorging:
Vervoer:

Weersverwachting

januari
16°C
8u zon/dag
februari
16°C
9u zon/dag
maart
16°C
10u zon/dag
april
17°C
11u zon/dag
mei
18°C
12u zon/dag
juni
20°C
12u zon/dag
juli
22°C
12u zon/dag
augustus
23°C
12u zon/dag
september
22°C
11u zon/dag
oktober
21°C
9u zon/dag
november
18°C
9u zon/dag
december
17°C
8u zon/dag
* Gemiddelde weersomstandigheden op basis van Open Meteo historische data

Deel deze reis:
Meer info & reserveren

Garanties voor deze reis:

Onze singles geven deze reis

Een 10 gemiddeld

10
22-10-2024

Voor mij de eerste keer, voelde wat onwennig. De groep bestond uit 8 vrouwen 6 mannen tussen 52 en 76 jaar en een fantastische gastvrouw die ons ontzorgde betreffende leuke eet locaties. Het klikte geweldig van de ochtend tot de avond veel gelachen zo slingerde we door de natuur van Madeira. Geweldig hotel alles top geregeld.

Tips:

1811 is een heerlijk restaurant wel wat duurder maar eet je echt iets anders. Restaurant Mozart alleen al voor het toilet de moeite waard. Verder zorg ervoor altijd zakdoekjes bij te hebben voor de openbare toilet en en als je in de natuur plast laat het zakdoekje dan niet achter maar stopt het in een plastic zakje en gooi het weg in het hotel.

Miriam., 57 jaar
Verblijf: The Views Baia hotel
10
22-10-2024

Een prima verzorgde reis, mooi hotel met vriendelijk en behulpzaam personeel. wij hadden het diner aan de boelenvaar of in het centrum, hou dan rekening dat je ook weer de heuvel op moet naar het hotel. je heb dan misschien al een wandeling achter de rug. onze reis begeleider Roos is een aanbeveling.

Tips:

geen tips

Wil Bloom, 66 jaar
Verblijf: The Views Baia hotel