Programma
Voorafgaand aan deze reis staat er nog geen programma vast. De reisleiding organiseert aan het begin van de reis een gezellige welkomstmeeting (om ca. 11.00 uur), waarbij de mogelijkheden voor excursies en activiteiten worden toegelicht. Natuurlijk kan er volop gewandeld en gefietst worden in deze mooie omgeving, maar er is nog veel meer te doen!
Dag 1
Rond 11:00 verzamelen we bij hotel de Buunderkamp en heet de reisleiding je van harte welkom met een welkomstdrankje. Tijdens de welkomstspeech zal het programma gezamenlijk worden doorgenomen. Na het inchecken kunnen we erop uit trekken om de omgeving te verkennen.
Het hotel ligt midden op de Veluwe en de omgeving biedt talloze wandel- en fietsmogelijkheden. Via de receptie zijn diverse routes beschikbaar. Ontdek de uitgestrekte bossen, heidevelden en mooie uitzichtpunten en met wat geluk spotten we ook herten of wilde zwijnen. Het is mogelijk om zelf je fiets mee te nemen, maar bij het hotel kunnen ook E-bikes gehuurd worden (o.b.v. beschikbaarheid).
’s Avonds genieten we van een lekker diner en houden we een gezellige pubquiz, doen we een potje 30-seconds of een ander spelletje of drinken we gewoon gezellig een drankje in de bar. Net waar jullie zin in hebben!
Dag 2
We starten de dag met een ontbijt in het hotel. Hierna kunnen we de omgeving gaan verkennen. Kies ervoor om heerlijk een stuk te wandelen of fietsen in het Nationaal Park de Hoge Veluwe of ga naar een van de musea in de buurt (openlucht museum, Airborne museum). Bezoek de stad Arnhem om te shoppen of om lekker uitgebreid te lunchen. Na een mooie dag in de omgeving nodigen we je ’s avonds uit voor een lekker 3-gangendiner of buffet. Daarna kun je even uitbuiken en volgt de Oud&Nieuw Party! Onze DJ is er klaar voor en heeft de leukste muziek meegenomen. Uiteraard zijn ook jullie verzoeknummers welkom. De DJ maakt er één groot feest van! Tijdens deze avond zijn diverse drankjes, hapjes en oliebollen inbegrepen en om 00.00 uur proosten we met elkaar op een fantastisch 2027!
Dag 3
Na een heerlijke (wellicht korte) nachtrust schuiven we aan voor het ontbijt. Time flies when you’re having fun. Aan het eind van de ochtend is het tijd om uit te checken. Hierna ben je vrij om te gaan en te staan waar je wilt, maar we kunnen ook nog iets leuks met z’n allen ondernemen. Net waar iedereen voor open staat!
Leuke excursiemogelijkheden zijn o.a.:
- de stad Arnhem (20 minuten rijden)
- Nationaal Park De Hoge Veluwe (met ook het Kröller-Möller Museum)
- Airborne Museum at Hartenstein
- Openluchtmuseum
- Burgers Zoo
- Ouwehands Dierenpark
- Kasteel Doorwerth
Houd er rekening mee dat veel excursies/attracties op 1 januari gesloten zijn, de openingstijden op de overige dagen voor winter 2026/2027 zijn nog niet bekend.