Home
/
Reisaanbod
/
China
/
Beijing
/
Beijing city
/
China 15-daagse rondreis

Singlereis China15-daagse rondreis

Accommodatie SCZ
Ontdek de highlights van China tijdens deze reis. Bezoek oude tempels en paleizen in Beijing. Wandel over de Chinese Muur. Breng een bezoek aan het UNESCO stadje Pingyao. Bewonder het imposante Terracottaleger en de boeddhistische grotten van Longmen.

Details van deze reis

Markeer als favoriet
Groepen:
18 - 65 jaar
18 - 45 jaar
25 - 35 jaar
Alle leeftijden
Verblijf:
Hotels cf programma
Verzorging:
Logies
Vervoer:
Eerste vertrek: mei 2026
|Laatste vertrek: dec. 2026

Weersverwachting

januari
-5°C
9u zon/dag
februari
0°C
9u zon/dag
maart
7°C
10u zon/dag
april
16°C
11u zon/dag
mei
21°C
10u zon/dag
juni
26°C
11u zon/dag
juli
27°C
9u zon/dag
augustus
26°C
10u zon/dag
september
21°C
9u zon/dag
oktober
13°C
7u zon/dag
november
3°C
7u zon/dag
december
-1°C
8u zon/dag
* Gemiddelde weersomstandigheden op basis van Open Meteo historische data
Vliegtuig
Brandstofheffing
Handbagage
Internationale vlucht
Luchthavenbelastingen
Ruimbagage
Bus
Transfers van/naar treinstations
Transfers vanaf de luchthaven
Trein
Hogesnelheidstrein Beijing-Pingyao
Hogesnelheidstrein Pingyao-Xi’an
Hogesnelheidstrein Xi’an-Luoyang
Hogesnelheidstrein Luoyang-Shanghai
Verblijf
Hotelovernachtingen op basis van logies
Overig
Engelstalige reisbegeleiding
Toeristenbelasting
vergroeningsproject Justdiggit

Deel deze reis:
Meer info & reserveren

Garanties voor deze reis:

Onze singles geven deze reis

Een 9.8 gemiddeld

10
04-01-2026
Een hele fijne vakantie, wel een paar kanttekeningen. communicatie had wat beter gekund, oké ik had geen whatsapp. Jonge reizigers hadden op de begane vloer een kamer, en de oudere op de bovenste verdieping (trappen lopen met je koffer)?
Tips:
Je metro naam bij je hotel noteren ook in het Chinees. Kaartje van het hotel meenemen voor de taxi. Het is erg makkelijk reizen in de metro. (Het personeel helpt je heel goed) Wifi werkt niet in China, Veel mensen gebruiken een VPN om geblokkeerde apps te openen, Niet alle VPN’s werken in China, Installeer dit altijd vóór je China binnenkomt
Bleeker, 71 jaar
Verblijf: Accommodatie SCZ
10
29-09-2024

Mijn vakantie naar China was te gek, een hoop interessante dingen gezien, kennis gemaakt met het cultuur en te gekke medereizigers.

Tips:

Neem geen cash geld mee, of als je wilt meenemen neem niet veel mee. We hebben alles daar via hun apps alipay & wechat betaald. Je komt ook zo goedkoper uit

Rayan, 25 jaar
Verblijf: Accommodatie SCZ
9
26-05-2024

Echt super gaaf! Zoveel gezien in China en echt een reus die ik niet had willen missen. De reis was ook goed geregeld en een goede reisleiding.

Tips:

Als je China echt wilt zien, dan is dit de perfecte reis.

Lars, 28 jaar
Verblijf: Accommodatie SCZ